Hiszpania 23.06-02.07.2019r. All inclusive 10 dni

Lloret de Mar – kwintesencja hiszpańskich wakacji. Plażowe szaleństwo, błękit morza i niekończące się zabawy w klubach to smak Costa Brava. Zapraszamy na wczasy z cyklu tych wymarzonych. Lloret de Mar czeka na wszystkich spragnionych słońca

Cena za osobę: 2,790.00 zł

Opis wycieczki:

 

DZIEŃ 1:

Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Dojazd do Wenecji. Spacer po Wenecji. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Francję do Hiszpanii na wybrzeże Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu ****. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3-8:

Hotel **** All inclusive

  • Śniadanie: Bufet
  • Obiad: Bufet
  • Kolacja: Bufet
  • Przekąski 10:15 do 23:45
  • lokalne napoje alkoholowe 10:15 do 23:45
  • napoje lokalne bezalkoholowe 10:15 do 23:45

 

Dostęp do internetu

Bezprzewodowy dostęp do internetu W-Lan w każdym pokoju, kawiarenka internetowa.

Położenie:
Kompleks hotelowy położony ok. 600 m do centrum Lloret de Mar (szeroki wybór restauracji, barów i dyskotek). Przy hotelu kafeterie, sklepy i bary.

Plaża:
Około 400 m. od hotelu znajdują się dwie szerokie, piaszczysto – żwirowe plaże (Fenals i Lloret). Na plaży dostępne leżaki i parasole.

Do dyspozycji gości:
Recepcja, windy, restauracje, tarasy słoneczne w ogrodzie, leżaki i parasole przy basenach: 3 baseny (w tym 1 kryty), 2 brodziki, park wodny (ponad 2000 m2 przestrzeni dla gier i zabaw w wodzie Splash Park – miejsce przeznaczone dla mniejszych dzieci, z basenem (ok 30 cm głębokości ) i atrakcjami wodnymi 2 zjeżdżalnie o długości powyżej 7 metrów duży basen), w basenach słodka woda, mini klub, plac zabaw, opiekunka do dziecka, dyskoteka, sale konferencyjne, parking.

Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi dzienny i wieczorny program animacyjny dla dorosłych i dzieci, dwa kluby dla dzieci, muzyka na żywo. Dostępny tenis stołowy. Dodatkowo strefa wellness: basen kryty, siłownia, sauna, masaże, bilard.

 

 

Realizacja programu:

– rejs statkiem do Tossy de Mar. Zwiedzanie miasteczka położonego wokół średniowiecznego zamku.

– wycieczka do Barcelony, gdzie zobaczymy: Park Guell, stadion F.C. Barcelona-Camp Nou, Wzgórze Montjuic ze Stadionem Olimpijskim, Bario Gotico, Rambla.

–  wycieczka do GIRONY, nazywanej Florencją Katalonii. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami obronnymi: największa na świecie jednonawowa gotycka katedra, do której prowadzą wspaniałe XVII-wieczne, barokowe schody, XIV-wieczny kościół Sant Felix – najbardziej rozpoznawalny obiekt w mieście, wzniesiony w miejscu starych katakumb, najlepiej zachowane łaźnie w całej Hiszpanii, łączące architekturę arabską i romańską, dzielnica żydowska.

DZIEŃ 9:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd w kierunku Francji do Włoch. Zakwaterowanie w hotelu Mediolanie. Spacer po Mediolanie. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ 10:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dalsza podróż przez Włochy, Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

 

Cena: 2790zł/ osoba

Dzieci do 12 lat 2390 zł

Cena obejmuje: transport: autokar wyposażony w klimatyzacje, wc, dvd, cafe-bar, zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach, wyżywienie zgodnie z programem, przewodnik w języku polskim, pilot, ubezpieczenie NW i KL za granica, opłaty drogowe i parkingowe,

Cena nie obejmuje:

biletów wstępów, rejs statkiem do Tossy de Mar  (50 euro)