Weekend we Lwowie !!! Kolacja Integracyjna

Promocja!

Opis wycieczki

Dzień 1

Wyjazd o godz. 03:00 rano z Zamościa 4:00 rano z Hrubieszowa. Przyjazd do Lwowa: zwiedzanie zaczniemy od Cmentarza Orląt Lwowskich i Łyczakowskiego, przejazd do centrum; zwiedzanie Starówki: gmach Opery Lwowskiej, Wały Królewskie, kościół i kolegium Jezuitów, zwiedzanie Katedry wraz z piękną renesansową kaplicą Boimów, kamienic Królewskiej i Czarnej ul. Ormiańskiej, Katedry Ormiańskiej, klasztoru i kościoła Dominikanów, Arsenał Królewski, obronny zespół Klasztoru Bernardynów wraz z barokowym kościołem Św. Andrzeja, pomnik A. Mickiewicza i plac Mariacki. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Zabawa przy muzyce. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta: Dworzec Kolejowy, kościół Św. Elżbiety, budynek Politechniki, cerkiew Św. Jura, Uniwersytet Lwowski, Poczta Główna, Pałac Potockich, ul. Akademicka, Plac Halicki z pomnikiem Daniły Halickiego – założyciela miasta, Arsenał miejski i Wieża Prochowa. Przejazd do Wysokiego Zamku (Kopiec Unii Lubelskiej)– wzgórza, z którego rozciąga się niezrównana panorama miasta z wysokości 430m n.p.m. Obiad.. Wyjazd w drogę powrotną.

Dodatkowe informacje

Cena zawiera:transport: autokar wyposażony w klimatyzacje, wc, dvd, cafe-bar, zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu ****, wyżywienie zgodnie z programem, przewodnik w języku polskim, pilot, ubezpieczenie NW i KL za granica, bilety wstępu, opłaty drogowe i parkingowe, TFG.

Uwaga!!! wjazd na Ukrainę tylko na podstawie ważnego paszportu

23-24.05.2020r.
460,00  390,00