WŁOSKI KALEJDOSKOP

,
Promocja!

WENECJA – RZYM – WATYKAN –ASYŻ- VICENZA – PADOVA

Wycieczka objazdowa połączona z wypoczynkiem !

Opis wycieczki

Dzień 1

Zbiórka ok. godz. 1.00. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch do Tarviso w Alpach Włoskich. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Padwy – miasta Św. Antoniego. Zwiedzanie miasta: spacer przez Prato della Valle, uważany za największy plac w Europie. Następnie przejdziemy do centrum historycznego Padwy, gdzie usytuowana jest jedna z piękniejszych bazylik – Bazylika Św. Antoniego. Znajduje się tu grobowiec patrona miasta i jego relikwie. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do RZYMU. Udział w audiencji generalnej. Po audiencji zwiedzanie Rzymu: Zamek Anioła, Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Kapitol gdzie znajduje się słynna Wilczyca Kapitolińska; spacer wzdłuż Forum Romanum – najważniejszego placu starożytnego miasta, przejście pod pomnik historii i symbol Rzymu – Koloseum. W trakcie zwiedzania czas wolny. UWAGA! W tym dniu poruszamy się również metrem! Przejazd na nocleg i obiadokolację.

Dzień 4

Wczesne śniadanie i wykwaterowanie. Zwiedzanie Watykanu (dojazd metrem) – Bazyliki św. Piotra, indywidulana modlitwa przy grobie Jana Pawła II. Przejazd do Asyżu – miasta Św. Franciszka. Wizyta w Bazylice Św. Franciszka z grobem Św. Franciszka oraz freskami Giotta. Spacer po średniowiecznych, pełnych uroku uliczkach miasta. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Rimini.

Dzień 5

Plażowanie i odpoczynek. Śniadania i obiadokolacje – 2 noclegi.

Możliwość korzystania z fakultetów oferowanych na plaży, dyskotek, pubów.

Wieczorny spacer po historycznym centrum Rimini.

Dzień 6

Plażowanie i odpoczynek. Śniadania i obiadokolacje – 2 noclegi.

Możliwość korzystania z fakultetów oferowanych na plaży, dyskotek, pubów.

Wieczorny spacer po historycznym centrum Rimini.

Dzień 7

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do Chioggii – zwanej małą Wenecją. Rejs po urokliwej Lagunie Weneckiej. Spacer z przewodnikiem po mieście. Wenecja – poznamy główną dzielnicę – San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą, słynny Most Rialto nad Canale Grande.  Czas wolny na niespieszny spacer mostkami i malowniczymi uliczkami Wenecji. Chętni będą mogli popłynąć  gondolą. Następnie czas wolny (na pamiątki a także posiłek we własnym zakresie przed wyjazdem do Polski). Godz. 18:30 powrót barką do Chioggi. Godz. 20:00 wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 8

Dalszy przejazd przez Austrię i Czechy do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych. Zakończenie imprezy.

Dodatkowe informacje

Cena zawiera: przejazd autokarem(TV-DVD,WC), 6 noclegów, obsługa pilota, lokalnych przewodników, bilety wstępów według programu, wyżywienie według programu, ubezpieczenie KL I NWW, składkę TFG.

17-24.08.2020r.
2 190,00  1 790,00